szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm orzech lincoln re081204027060
Nr kat. 100513598



opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Orzech Lincoln Re081204027060 to elegancki i praktyczny element nowoczesnej łazienki. Jej podwieszana konstrukcja idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, oferuje dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, zapewniając wygodne przechowywanie. Solidna szafka wykonana z płyty laminowanej wyróżnia się wyjątkową trwałością, utrzymana w odcieniu ciemnego drewna nadaje wnętrzu estetyki i ciepła. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081204027060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Orzech Lincoln Re081204027060 to elegancki i praktyczny element nowoczesnej łazienki. Jej podwieszana konstrukcja idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, oferuje dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, zapewniając wygodne przechowywanie. Solidna szafka wykonana z płyty laminowanej wyróżnia się wyjątkową trwałością, utrzymana w odcieniu ciemnego drewna nadaje wnętrzu estetyki i ciepła. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081204027060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm orzech lincoln re081204027060
Nr kat. 100513598
Cena katalogowa: 1 549 zł/szt
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Orzech Lincoln Re081204027060 to elegancki i praktyczny element nowoczesnej łazienki. Jej podwieszana konstrukcja idealnie współgra z blatem oraz umywalką nablatową, oferuje dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, zapewniając wygodne przechowywanie. Solidna szafka wykonana z płyty laminowanej wyróżnia się wyjątkową trwałością, utrzymana w odcieniu ciemnego drewna nadaje wnętrzu estetyki i ciepła. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | RE081204027060 |
| Waga brutto: | 29.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


