szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie cersanit larga 60 cm antracyt s164-045
Nr kat. 100477279

opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Cersanit Larga 60 cm antracyt S164-045 to produkt, który wprowadzi do łazienki harmonię i wygodę użytkowania. Jego front oraz korpus wykonane są z płyty lakierowanej w wyrazistym kolorze antracyt, nadającym wnętrzu nowoczesny charakter. Mebel został wyposażony w praktyczny kosz na pranie, dzięki czemu ułatwia organizację przestrzeni i pozwala zachować estetyczny porządek. Mechanizm cichego domyku sprawia, że korzystanie z szafki jest płynne i komfortowe. Model ma szerokość 60 cm, wysokość 55,1 cm oraz głębokość 44 cm, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do większych, jak i bardziej kompaktowych łazienek. Jego uniwersalny, a zarazem oryginalny design pasuje do wielu aranżacji – od nowoczesnych po industrialne czy minimalistyczne. Dostępna jest także w wersji w kolorze białym, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji. Gwarancja wynosi dwa lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S164-045 |
| Waga brutto: | 25.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Cersanit Larga 60 cm antracyt S164-045 to produkt, który wprowadzi do łazienki harmonię i wygodę użytkowania. Jego front oraz korpus wykonane są z płyty lakierowanej w wyrazistym kolorze antracyt, nadającym wnętrzu nowoczesny charakter. Mebel został wyposażony w praktyczny kosz na pranie, dzięki czemu ułatwia organizację przestrzeni i pozwala zachować estetyczny porządek. Mechanizm cichego domyku sprawia, że korzystanie z szafki jest płynne i komfortowe. Model ma szerokość 60 cm, wysokość 55,1 cm oraz głębokość 44 cm, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do większych, jak i bardziej kompaktowych łazienek. Jego uniwersalny, a zarazem oryginalny design pasuje do wielu aranżacji – od nowoczesnych po industrialne czy minimalistyczne. Dostępna jest także w wersji w kolorze białym, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji. Gwarancja wynosi dwa lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S164-045 |
| Waga brutto: | 25.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie cersanit larga 60 cm antracyt s164-045
Nr kat. 100477279
Cena katalogowa: 1 174,99 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 174,99 zł/szt
1 szt


Cena katalogowa: 1 174,99 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 174,99 zł/szt
1 szt


opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Cersanit Larga 60 cm antracyt S164-045 to produkt, który wprowadzi do łazienki harmonię i wygodę użytkowania. Jego front oraz korpus wykonane są z płyty lakierowanej w wyrazistym kolorze antracyt, nadającym wnętrzu nowoczesny charakter. Mebel został wyposażony w praktyczny kosz na pranie, dzięki czemu ułatwia organizację przestrzeni i pozwala zachować estetyczny porządek. Mechanizm cichego domyku sprawia, że korzystanie z szafki jest płynne i komfortowe. Model ma szerokość 60 cm, wysokość 55,1 cm oraz głębokość 44 cm, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do większych, jak i bardziej kompaktowych łazienek. Jego uniwersalny, a zarazem oryginalny design pasuje do wielu aranżacji – od nowoczesnych po industrialne czy minimalistyczne. Dostępna jest także w wersji w kolorze białym, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji. Gwarancja wynosi dwa lata.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S164-045 |
| Waga brutto: | 25.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


