szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie cersanit city 40 cm dąb hamilton s584-116
Nr kat. 100577487
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 71.9 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S584-116 |
| Waga brutto: | 18.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 71.9 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S584-116 |
| Waga brutto: | 18.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie cersanit city 40 cm dąb hamilton s584-116
Nr kat. 100577487
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










