szafka dolna sferia 2 szuflady 45x82 cm biały połysk
Nr kat. 100207470
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDBA5DB70DF119C3FD5%26compId%3D100207470_tego_img.jpg&width=764&format=webp)
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEAA8B965993295B183%26compId%3D100207470_szafka-dolna-sferia-ds40-lakier-bialy_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEAA8B950F8065370F9%26compId%3D100207470_szafka-dolna-sferia-ds40-lakier-bialy_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka dolna DS40 o szerokości 40cm z lakierowanym frontem w kolorze białym, to praktyczne uzupełnienie zestawów kuchennych oraz dodatkowych szafek z linii SFERIA. Dzięki szafkom dodatkowym mamy możliwość skomponowania układu mebli według indywidualnych potrzeb, na dowolną szerokość. Zaletą szafek dolnych z linii SFERIA jest uwzględniony w komplecie blat kuchenny w kolorze dąb sonoma o grubości 3,8cm. W szafce zastosowano dwie szuflady na prowadnicach rolkowych oraz uniwersalne drzwiczki, które możemy montować jako prawo lub lewostronne. Lakierowana powierzchnia frontów poza walorami estetycznymi, posiada zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Wysokość szafek dolnych: | 86 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Materiał blatu: | Laminowana płyta wiórowa |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDBA5DB70DF119C3FD5%26compId%3D100207470_tego_img.jpg&width=764&format=webp)
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEAA8B965993295B183%26compId%3D100207470_szafka-dolna-sferia-ds40-lakier-bialy_arr.jpg&width=764&format=webp)
![[X]SZAF DOL SFERIA DS40 LAK BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEAA8B950F8065370F9%26compId%3D100207470_szafka-dolna-sferia-ds40-lakier-bialy_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka dolna DS40 o szerokości 40cm z lakierowanym frontem w kolorze białym, to praktyczne uzupełnienie zestawów kuchennych oraz dodatkowych szafek z linii SFERIA. Dzięki szafkom dodatkowym mamy możliwość skomponowania układu mebli według indywidualnych potrzeb, na dowolną szerokość. Zaletą szafek dolnych z linii SFERIA jest uwzględniony w komplecie blat kuchenny w kolorze dąb sonoma o grubości 3,8cm. W szafce zastosowano dwie szuflady na prowadnicach rolkowych oraz uniwersalne drzwiczki, które możemy montować jako prawo lub lewostronne. Lakierowana powierzchnia frontów poza walorami estetycznymi, posiada zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Wysokość szafek dolnych: | 86 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Materiał blatu: | Laminowana płyta wiórowa |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna sferia 2 szuflady 45x82 cm biały połysk
Nr kat. 100207470
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka dolna DS40 o szerokości 40cm z lakierowanym frontem w kolorze białym, to praktyczne uzupełnienie zestawów kuchennych oraz dodatkowych szafek z linii SFERIA. Dzięki szafkom dodatkowym mamy możliwość skomponowania układu mebli według indywidualnych potrzeb, na dowolną szerokość. Zaletą szafek dolnych z linii SFERIA jest uwzględniony w komplecie blat kuchenny w kolorze dąb sonoma o grubości 3,8cm. W szafce zastosowano dwie szuflady na prowadnicach rolkowych oraz uniwersalne drzwiczki, które możemy montować jako prawo lub lewostronne. Lakierowana powierzchnia frontów poza walorami estetycznymi, posiada zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Wysokość szafek dolnych: | 86 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Materiał blatu: | Laminowana płyta wiórowa |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


