szafa uchylna mola 19 3d3s dąb dunin / beż jasny
Nr kat. 100601858
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Mola |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 7 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 139.1 cm |
| Wysokość: | 216.6 cm |
| Głębokość: | 63.4 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Dunin |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Mola |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 7 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Szerokość: | 139.1 cm |
| Wysokość: | 216.6 cm |
| Głębokość: | 63.4 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Dunin |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna mola 19 3d3s dąb dunin / beż jasny
Nr kat. 100601858
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








