świecznik bridge 705833 5xe10 czerwony/stal
Nr kat. 100360602
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 4.60 cm |
| Długość: | 47 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Rodzaj gwintu: | E10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRIDGE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 4.60 cm |
| Długość: | 47 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Rodzaj gwintu: | E10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRIDGE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
świecznik bridge 705833 5xe10 czerwony/stal
Nr kat. 100360602
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



