stół vega 80(230)x80 biały połysk
Nr kat. 100188497
opis produktu
STÓŁ VEGA 80(230)X80 BIAŁY POŁYSK to model, który na co dzień jest kompaktowy i funkcjonalny, ale w razie potrzeby możesz w prosty sposób powiększyć blat o dodatkowe wkładki, aby zapewnić miejsce dla 10 osób. Produkt jest bardzo wytrzymały i stabilny, dzięki wykonaniu go z wysokiej jakości materiałów. Blat jest wykonany z płyty laminowanej o błyszczącym wykończeniu, co zapewnia bardzo modny i elegancki efekt całości mebla. Produkt będzie doskonale pasował do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz minimalistycznym.
Stoły
Meble
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Meble do salonu
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły białe
Do jadalni
Prostokątny
Rozkładane
Do salonu
8
Do jadalni
Kwadratowy
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | 3 wkładki |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 230 cm |
| Materiał stelażu: | MDF foliowany |
| Materiał blatu: | Płyta akrylowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Dopuszczalne obciążenie: | 60 kg |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
STÓŁ VEGA 80(230)X80 BIAŁY POŁYSK to model, który na co dzień jest kompaktowy i funkcjonalny, ale w razie potrzeby możesz w prosty sposób powiększyć blat o dodatkowe wkładki, aby zapewnić miejsce dla 10 osób. Produkt jest bardzo wytrzymały i stabilny, dzięki wykonaniu go z wysokiej jakości materiałów. Blat jest wykonany z płyty laminowanej o błyszczącym wykończeniu, co zapewnia bardzo modny i elegancki efekt całości mebla. Produkt będzie doskonale pasował do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz minimalistycznym.
Stoły
Meble
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Stoły na 8 osób (8 krzeseł)
Meble do salonu
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły nowoczesne
Stoły białe
Do jadalni
Prostokątny
Rozkładane
Do salonu
8
Do jadalni
Kwadratowy
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
Nowoczesny
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | 3 wkładki |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 230 cm |
| Materiał stelażu: | MDF foliowany |
| Materiał blatu: | Płyta akrylowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Dopuszczalne obciążenie: | 60 kg |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół vega 80(230)x80 biały połysk
Nr kat. 100188497










