stół savelma 180x85 drewnopodobny stelaż czarny
Nr kat. 100618891
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 85 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Drewnopodobny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 85 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF laminowany |
| Kolor blatu: | Drewnopodobny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół savelma 180x85 drewnopodobny stelaż czarny
Nr kat. 100618891
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








