stół rozkładany verita 160(240) czarny / dąb natura
Nr kat. 100595288
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb natura |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Synchroniczne |
| Prowadnice synchroniczne: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 240 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb natura |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Synchroniczne |
| Prowadnice synchroniczne: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany verita 160(240) czarny / dąb natura
Nr kat. 100595288
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






