stół rozkładany st59m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606836
opis produktu
Stół Rozkładany St59m Czarny / Dąb Artisan to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design oraz codzienną funkcjonalność. Jego okrągły blat o średnicy 80 cm doskonale sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni, zapewniając komfortowe miejsce do wspólnych posiłków oraz spotkań. Model po rozłożeniu zmienia kształt na owalny i osiąga długość 120 cm, pozwalając wygodnie umieścić maksymalnie 6 osób. Blat stołu wykonany z trwałej płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan zachwyca naturalnym rysunkiem drewna i odpornością na codzienne użytkowanie. Stabilność konstrukcji gwarantuje metalowy stelaż w formie krzyżaka, utrzymany w eleganckiej czerni, który podkreśla loftowy charakter mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Rozkładany St59m Czarny / Dąb Artisan to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design oraz codzienną funkcjonalność. Jego okrągły blat o średnicy 80 cm doskonale sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni, zapewniając komfortowe miejsce do wspólnych posiłków oraz spotkań. Model po rozłożeniu zmienia kształt na owalny i osiąga długość 120 cm, pozwalając wygodnie umieścić maksymalnie 6 osób. Blat stołu wykonany z trwałej płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan zachwyca naturalnym rysunkiem drewna i odpornością na codzienne użytkowanie. Stabilność konstrukcji gwarantuje metalowy stelaż w formie krzyżaka, utrzymany w eleganckiej czerni, który podkreśla loftowy charakter mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany st59m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606836
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




