stół rozkładany st54m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606821
opis produktu
Stół Rozkładany St54m Czarny / Dąb Artisan to elegancki i funkcjonalny mebel zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Doskonale sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni, stając się miejscem codziennych posiłków oraz wspólnych rodzinnych spotkań. Jego okrągły blat o średnicy 102 cm zapewnia swobodną przestrzeń na co dzień. Dzięki praktycznemu systemowi rozkładania model zmienia kształt na owalny i osiąga długość 200 cm, pozwalając wygodnie pomieścić 8 osób. Blat stołu wykonany z płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan zachwyca naturalnym wyglądem drewna, jest trwały i łatwy w pielęgnacji. Stabilność konstrukcji zapewniają metalowe nogi w formie czarnego krzyżaka, które podkreślają loftowy charakter mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: |
|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Rozkładany St54m Czarny / Dąb Artisan to elegancki i funkcjonalny mebel zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Doskonale sprawdza się w salonie, jadalni lub kuchni, stając się miejscem codziennych posiłków oraz wspólnych rodzinnych spotkań. Jego okrągły blat o średnicy 102 cm zapewnia swobodną przestrzeń na co dzień. Dzięki praktycznemu systemowi rozkładania model zmienia kształt na owalny i osiąga długość 200 cm, pozwalając wygodnie pomieścić 8 osób. Blat stołu wykonany z płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan zachwyca naturalnym wyglądem drewna, jest trwały i łatwy w pielęgnacji. Stabilność konstrukcji zapewniają metalowe nogi w formie czarnego krzyżaka, które podkreślają loftowy charakter mebla.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: |
|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany st54m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606821
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




