stół rozkładany salix 180(260)x90 beżowy stelaż beżowy
Nr kat. 100622241
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 260 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Spiek |
| Kolor blatu: | Beżowy / trawertyn |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 180 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 260 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Spiek |
| Kolor blatu: | Beżowy / trawertyn |
| Kolor stelażu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany salix 180(260)x90 beżowy stelaż beżowy
Nr kat. 100622241
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





















