stół rozkładany roxby 80(120)x80 czarny mat / dąb
Nr kat. 100495987
opis produktu
Stół rozkładany Roxby 80(120)x80 czarny mat / dąb to funkcjonalny i kompaktowy model dedykowany mniejszym pomieszczeniach, a także przestrzeniom dzielonym na liczne strefy. Powyższy stół z możliwością łatwe i szybkiego rozłożenia charakteryzuje się dwukolorową kompozycją. Czarny stelaż w postaci prostych i zwężających się ku podstawie nóg kontrastuje z dębowym blatem w ciepłym, miodowym i przytulnym odcieniu. Zaprezentowane na jego powierzchni wzory usłojenia wprowadzą do wnętrza rustykalny urok i piękno naturalnego wzornictwa, sprawdzając się między innymi w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, japandi oraz loft. Model wykonany z płyty fornirowanej mierzy 80 cm długości, 80 cm szerokości oraz 76 cm wysokości. Po rozłożeniu blat stołu osiąga długość 120 cm, zapewniając komfortową przestrzeń jadalnianą dla maksymalnie sześciu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół rozkładany Roxby 80(120)x80 czarny mat / dąb to funkcjonalny i kompaktowy model dedykowany mniejszym pomieszczeniach, a także przestrzeniom dzielonym na liczne strefy. Powyższy stół z możliwością łatwe i szybkiego rozłożenia charakteryzuje się dwukolorową kompozycją. Czarny stelaż w postaci prostych i zwężających się ku podstawie nóg kontrastuje z dębowym blatem w ciepłym, miodowym i przytulnym odcieniu. Zaprezentowane na jego powierzchni wzory usłojenia wprowadzą do wnętrza rustykalny urok i piękno naturalnego wzornictwa, sprawdzając się między innymi w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, japandi oraz loft. Model wykonany z płyty fornirowanej mierzy 80 cm długości, 80 cm szerokości oraz 76 cm wysokości. Po rozłożeniu blat stołu osiąga długość 120 cm, zapewniając komfortową przestrzeń jadalnianą dla maksymalnie sześciu osób.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 120 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany roxby 80(120)x80 czarny mat / dąb
Nr kat. 100495987
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














