stół rozkładany horizon 120(180)x85 popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100621368
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 85 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Popielaty |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 85 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Popielaty |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany horizon 120(180)x85 popielaty stelaż czarny
Nr kat. 100621368
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







