stół rozkładany barril 130(170)x80 czarny
Nr kat. 100620808
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 130 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 170 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny / dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 130 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 170 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Czarny / dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany barril 130(170)x80 czarny
Nr kat. 100620808






















