stół roxby 140x76 czarny mat
Nr kat. 100495983
opis produktu
Stół Roxby 140x76 czarny mat to minimalistyczny model, którego ciemny odcień powierzchni podkreśla geometryczną linię oraz zapewnia wyrazisty efekt. Prezentowany stół okrągły charakteryzuje się czarnym odcieniem powierzchni o strukturze drewna. Blat wykonany z płyty fornirowanej posiada matowe wykończenie, które dodatkowo podkreśla naturalne wzornictwo. Powyższy stół wyposażony został w smukłe nogi, które nadają konstrukcji nieco lekkości mile widzianej w aranżacjach nowoczesnych oraz skandynawskich. Solidny stelaż wykonany z drewna stanowi o stabilności stołu, a wysoka jakość wykonania produktów z kolekcji Roxby widoczna jest w każdym detalu. Wymiary stołu okrągłego dla sześciu osób wynoszą 140 cm średnicy oraz 76 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 140 cm |
| Szerokość blatu: | 140 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Czarny mat |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Roxby 140x76 czarny mat to minimalistyczny model, którego ciemny odcień powierzchni podkreśla geometryczną linię oraz zapewnia wyrazisty efekt. Prezentowany stół okrągły charakteryzuje się czarnym odcieniem powierzchni o strukturze drewna. Blat wykonany z płyty fornirowanej posiada matowe wykończenie, które dodatkowo podkreśla naturalne wzornictwo. Powyższy stół wyposażony został w smukłe nogi, które nadają konstrukcji nieco lekkości mile widzianej w aranżacjach nowoczesnych oraz skandynawskich. Solidny stelaż wykonany z drewna stanowi o stabilności stołu, a wysoka jakość wykonania produktów z kolekcji Roxby widoczna jest w każdym detalu. Wymiary stołu okrągłego dla sześciu osób wynoszą 140 cm średnicy oraz 76 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 74.200 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 140 cm |
| Szerokość blatu: | 140 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Czarny mat |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół roxby 140x76 czarny mat
Nr kat. 100495983
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















