stół marco 120x70 biały stelaż czarny
Nr kat. 100621943
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF lakierowany |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 70 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MDF lakierowany |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół marco 120x70 biały stelaż czarny
Nr kat. 100621943
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















