stół heaven 135x80 czarny mat / czarny fairbanks
Nr kat. 100608111
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 72.600 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 135 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika Fairbanks |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 72.600 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 135 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Ceramika |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika Fairbanks |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół heaven 135x80 czarny mat / czarny fairbanks
Nr kat. 100608111
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












