stół heaven 119x75,5 czarny mat / czarna ceramika fairbanks
Nr kat. 100495928
opis produktu
Stół Heaven 119x75,5 czarny mat / czarna ceramika Fairbanks to model, który wprowadzi do wnętrza charakter i wyrazistość surowego designu. Prezentowany stół do kuchni, jadalni oraz salonu posiada metalowy stelaż, którego krzyżowa forma zapewnia oryginalny wygląd, komfort użytkowania, a także stabilną konstrukcję mebla. Czarną podstawę wieńczy okrągły blat wykonany z płyty pokrytej ceramiką. Niejednolita struktura z charakterystycznymi i stylizowanymi przetarciami nawiązuje do estetyki vintage oraz uroku mebli nagryzionych zębem czasu. Powyższy stół z kolekcji Heaven duńskiej marki Actona znakomicie odnajdzie się w aranżacjach loft, industrialnych, eklektycznych oraz wypełnionych artystyczną fantazją. Wymiary modelu dedykowanego maksymalnie sześciu osobom wynoszą 119 cm średnicy oraz 75.5 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Wysokość nóżek: | 72.400 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 119 cm |
| Szerokość blatu: | 119 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Heaven 119x75,5 czarny mat / czarna ceramika Fairbanks to model, który wprowadzi do wnętrza charakter i wyrazistość surowego designu. Prezentowany stół do kuchni, jadalni oraz salonu posiada metalowy stelaż, którego krzyżowa forma zapewnia oryginalny wygląd, komfort użytkowania, a także stabilną konstrukcję mebla. Czarną podstawę wieńczy okrągły blat wykonany z płyty pokrytej ceramiką. Niejednolita struktura z charakterystycznymi i stylizowanymi przetarciami nawiązuje do estetyki vintage oraz uroku mebli nagryzionych zębem czasu. Powyższy stół z kolekcji Heaven duńskiej marki Actona znakomicie odnajdzie się w aranżacjach loft, industrialnych, eklektycznych oraz wypełnionych artystyczną fantazją. Wymiary modelu dedykowanego maksymalnie sześciu osobom wynoszą 119 cm średnicy oraz 75.5 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Wysokość nóżek: | 72.400 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 119 cm |
| Szerokość blatu: | 119 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta pokryta ceramiką |
| Kolor blatu: | Czarna ceramika |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 75.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół heaven 119x75,5 czarny mat / czarna ceramika fairbanks
Nr kat. 100495928
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










