stół barowy st60m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606838
opis produktu
Stół Barowy St60m Czarny / Dąb Artisan to propozycja dla miłośników nowoczesnych, loftowych wnętrz, w których liczy się zarówno design, jak i funkcjonalność. Jego okrągły blat o średnicy 80 cm zapewnia komfortowe miejsce dla czterech osób, idealnie sprawdzając się w salonie, jadalni lub kuchni. Wysokość stołu wynosząca 73 cm pozwala na wygodne jego użytkowanie na co dzień. Blat produktu wykonany z trwałej płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan, wnosi do wnętrza ciepło i naturalny charakter. Całość dopełnia solidny stelaż w postaci pojedynczej metalowej nogi w kształcie walca, osadzonej na okrągłej podstawie i wykończonej w eleganckiej czerni. Konstrukcja mebla gwarantuje stabilność, a jednocześnie podkreśla jego minimalistyczny styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 73 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Barowy St60m Czarny / Dąb Artisan to propozycja dla miłośników nowoczesnych, loftowych wnętrz, w których liczy się zarówno design, jak i funkcjonalność. Jego okrągły blat o średnicy 80 cm zapewnia komfortowe miejsce dla czterech osób, idealnie sprawdzając się w salonie, jadalni lub kuchni. Wysokość stołu wynosząca 73 cm pozwala na wygodne jego użytkowanie na co dzień. Blat produktu wykonany z trwałej płyty laminowanej w modnym odcieniu dąb artisan, wnosi do wnętrza ciepło i naturalny charakter. Całość dopełnia solidny stelaż w postaci pojedynczej metalowej nogi w kształcie walca, osadzonej na okrągłej podstawie i wykończonej w eleganckiej czerni. Konstrukcja mebla gwarantuje stabilność, a jednocześnie podkreśla jego minimalistyczny styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 73 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół barowy st60m czarny / dąb artisan
Nr kat. 100606838
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



