SPECTER GEOMETRY
1/5

opis produktu

Oryginalny dywan przykuwa wzrok gości i sprawia, że każde pomieszczenie wygląda bardziej stylowo. Specter Geometry to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na niepowtarzalnym charakterze wnętrza. Produkt wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym designem. Doskonale sprawdzi się jako dywan do sypialni lub dywan do salonu - szczególnie tych urządzonych w nowoczesnym stylu. Wysoka jakość włókien polipropylenowych, z których go wykonano to gwarancja trwałości, ale także odporności na zabrudzenia. Specter Geometry wykazuje także silne właściwości antystatyczne, więc dobrze sprawdzi się jako dywan dla alergików.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Polipropylen – BCF
Gwarancja:2 lata
Kolor:
  • Wielokolorowe
  • Szare
Wysokość runa:12 mm
Waga całkowita:2100 g/m2
Wzór:
  • Retro
  • Geometryczny
  • W trójkąty
Rozmiar:1.60 x 2.30 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:
  • Do sypialni
  • Do salonu
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

specter geometry

Nr kat. 100084305

599 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.