soft star beige
Nr kat. 100243361
opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, które będzie ciekawie wyglądało? Upragniony efekt pomoże Ci osiągnąć dywan typu shaggy SOFT STAR BEIGE. Produkt jest gładki i włochaty. Prezentuje połączenie dwóch kolorów – beżowego i ecru oraz kształt gwiazdy. To świetne rozwiązanie do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego czy do pokoju dziecięcego. Jego wymiary to 1 x 1 m, wysokość runa to 30 mm, a waga całkowita to 3500 g/m2. Dywan SOFT STAR BEIGE został wykonany w 100% z polipropylenu. Dzięki temu materiałowi jest odporny na plamy. Nowoczesny dywan SOFT STAR BEIGE został utkany ręcznie. Producent udziela 2 lata gwarancji na ten produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1 x 1 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Inny |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, które będzie ciekawie wyglądało? Upragniony efekt pomoże Ci osiągnąć dywan typu shaggy SOFT STAR BEIGE. Produkt jest gładki i włochaty. Prezentuje połączenie dwóch kolorów – beżowego i ecru oraz kształt gwiazdy. To świetne rozwiązanie do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego czy do pokoju dziecięcego. Jego wymiary to 1 x 1 m, wysokość runa to 30 mm, a waga całkowita to 3500 g/m2. Dywan SOFT STAR BEIGE został wykonany w 100% z polipropylenu. Dzięki temu materiałowi jest odporny na plamy. Nowoczesny dywan SOFT STAR BEIGE został utkany ręcznie. Producent udziela 2 lata gwarancji na ten produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 3500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1 x 1 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Inny |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
soft star beige
Nr kat. 100243361
Pamiętaj o


