szafka wisząca wysoka siena 90x92 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396124
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA G2-90-H92 w kolorze białym MAT to wyjątkowo stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się jako część praktycznej aranżacji w Twoim domu. Szafka Siena ma 90 cm szerokości, 92 cm wysokości i 32 cm głębokości. Wyposażona jest w system cichego domykania. Jej prosta bryła i matowe wykończenie sprawiają, że doskonale dopasuje się do każdego rodzaju kuchni, tworząc wyjątkową przestrzeń. Szafka ma wystarczającą pojemność, żeby pomieścić Twoje ulubione przedmioty. Łącząc trwałość, walory wizualne i funkcjonalność, Siena G2-90-H92 to idealny wybór przy urządzaniu Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA G2-90-H92 w kolorze białym MAT to wyjątkowo stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się jako część praktycznej aranżacji w Twoim domu. Szafka Siena ma 90 cm szerokości, 92 cm wysokości i 32 cm głębokości. Wyposażona jest w system cichego domykania. Jej prosta bryła i matowe wykończenie sprawiają, że doskonale dopasuje się do każdego rodzaju kuchni, tworząc wyjątkową przestrzeń. Szafka ma wystarczającą pojemność, żeby pomieścić Twoje ulubione przedmioty. Łącząc trwałość, walory wizualne i funkcjonalność, Siena G2-90-H92 to idealny wybór przy urządzaniu Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca wysoka siena 90x92 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396124
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







