szafka wisząca siena 45x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100400505
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G-45 Siena to szafka stworzona z wysokiej jakości materiałów. Wykończona jest w matowym białym kolorze, dzięki któremu będzie ozdobą każdego wnętrza. Oferuje sporo miejsca do przechowywania, a jej wymiary to szerokość 45 cm, wysokość 72 cm, a głębokość 53 cm. Ponadto jej wyjątkowość podkreśla cichy domyk, dzięki któremu otwieranie i zamykanie szafki jest bezgłośne. Ten przepiękny mebel z wysokiej jakości materiałów wykonanych zgodnie ze standardami doskonale wpasuje się do każdego stylu wnętrza. Wyjątkowa precyzja wykonania i estetyczny wygląd szafki Siena spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i styl.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G-45 Siena to szafka stworzona z wysokiej jakości materiałów. Wykończona jest w matowym białym kolorze, dzięki któremu będzie ozdobą każdego wnętrza. Oferuje sporo miejsca do przechowywania, a jej wymiary to szerokość 45 cm, wysokość 72 cm, a głębokość 53 cm. Ponadto jej wyjątkowość podkreśla cichy domyk, dzięki któremu otwieranie i zamykanie szafki jest bezgłośne. Ten przepiękny mebel z wysokiej jakości materiałów wykonanych zgodnie ze standardami doskonale wpasuje się do każdego stylu wnętrza. Wyjątkowa precyzja wykonania i estetyczny wygląd szafki Siena spełnią oczekiwania wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i styl.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca siena 45x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100400505
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







