szafka wisząca siena 30x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100400517
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G-30 w bieli jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które tworzą prostą i funkcjonalną szafkę, wykonaną w modnym stylu. Szeroka na 30 cm, wysoka na 72 cm i głęboka na 30 cm szafka zapewni wygodę w przechowywaniu rzeczy. Eleganckie wykończenie w połączeniu z cichym systemem domykania jest idealne dla komfortu użytkowania. Dzięki doskonałemu, matowemu wykończeniu, szafka Siena G-30 w jest produktem bardzo łatwym w czyszczeniu i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych, trwałych i wytrzymałych materiałów szafka może posłużyć Ci przez długie lata. Sprawdza się w szczególności w miejscach w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA SZAFKA WISZĄCA G-30 w bieli jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które tworzą prostą i funkcjonalną szafkę, wykonaną w modnym stylu. Szeroka na 30 cm, wysoka na 72 cm i głęboka na 30 cm szafka zapewni wygodę w przechowywaniu rzeczy. Eleganckie wykończenie w połączeniu z cichym systemem domykania jest idealne dla komfortu użytkowania. Dzięki doskonałemu, matowemu wykończeniu, szafka Siena G-30 w jest produktem bardzo łatwym w czyszczeniu i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych, trwałych i wytrzymałych materiałów szafka może posłużyć Ci przez długie lata. Sprawdza się w szczególności w miejscach w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca siena 30x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100400517
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







