szafka dolna siena plus 2 szuflady 90x82 cm mdf lakier biały mat blum
Nr kat. 100306468
opis produktu
SIENA PLUS SZAFKA DOLNA DS-90-2W BLUM BIAŁY MAT to model z kolekcji kuchni Komfort, który wyposażony został w dwie szuflady na prowadnicach Blum Antaro. Szafka dolna do kuchni charakteryzuje się minimalistyczną formą, białym kolorem o matowym wykończeniu powierzchni oraz czarnymi uchwytami w formie listew. Prezentowany model mierzy 90 cm wysokości, 82 cm głębokości oraz 53 cm szerokości. Kolekcja Siena Plus dedykowana jest aranżacjom nowoczesnym, loft, skandynawskim oraz eklektycznym. Model wykonany z płyty laminowanej oraz płyty MDF lakierowanej zapewnia łatwość pielęgnacji oraz utrzymania nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena plus biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA PLUS SZAFKA DOLNA DS-90-2W BLUM BIAŁY MAT to model z kolekcji kuchni Komfort, który wyposażony został w dwie szuflady na prowadnicach Blum Antaro. Szafka dolna do kuchni charakteryzuje się minimalistyczną formą, białym kolorem o matowym wykończeniu powierzchni oraz czarnymi uchwytami w formie listew. Prezentowany model mierzy 90 cm wysokości, 82 cm głębokości oraz 53 cm szerokości. Kolekcja Siena Plus dedykowana jest aranżacjom nowoczesnym, loft, skandynawskim oraz eklektycznym. Model wykonany z płyty laminowanej oraz płyty MDF lakierowanej zapewnia łatwość pielęgnacji oraz utrzymania nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena plus biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna siena plus 2 szuflady 90x82 cm mdf lakier biały mat blum
Nr kat. 100306468
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






