słupek wysoki siena plus do zabudowy piekarnika i mikrofali prawy 60x220 cm mdf lakier biały mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100306538
opis produktu
SIENA PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALÓWKI WYSOKI PRAWY DPP-60-38-220 HK-XS BLUM BIAŁY MAT to funkcjonalny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Model z kolekcji kuchni Komfort posiada dwie szafki z drzwiami uchylnymi prawostronnie, które uzupełniają podwójne wnęki przeznaczone pod zabudowę mikrofalówki i piekarnika. Meble kuchenne białe wyróżniają się matowym wykończeniem powierzchni oraz czarnymi uchwytami w formie listew. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z niezawodnej płyty laminowanej oraz płyty MDF lakierowanej.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena plus biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SIENA PLUS SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALÓWKI WYSOKI PRAWY DPP-60-38-220 HK-XS BLUM BIAŁY MAT to funkcjonalny słupek do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Model z kolekcji kuchni Komfort posiada dwie szafki z drzwiami uchylnymi prawostronnie, które uzupełniają podwójne wnęki przeznaczone pod zabudowę mikrofalówki i piekarnika. Meble kuchenne białe wyróżniają się matowym wykończeniem powierzchni oraz czarnymi uchwytami w formie listew. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z niezawodnej płyty laminowanej oraz płyty MDF lakierowanej.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Siena plus biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki siena plus do zabudowy piekarnika i mikrofali prawy 60x220 cm mdf lakier biały mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100306538
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







