rossini sandur
Nr kat. 100087742
opis produktu
DYWAN ROSSINI SANDUR to klasyczny, prostokątny produkt utrzymany w odcieniach beżu. Unikalny, przypominający piasek wzór modelu sprawia, że pasuje on doskonale do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy też industrialnym. Egipski dywan ROSSINI SANDUR został wykonany z 55% polipropylenu Heat Set, dzięki któremu może być stosowany nawet w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Niskie runo (12 mm) modelu pozwala na łatwe odkurzanie i wywabianie plam. Sprawdzi się idealnie zarówno w salonie, jak i w sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie. Dywan ROSSINI SANDUR stanie się piękną ozdobą niemalże każdego wnętrza. To uniwersalne i praktyczne pokrycie podłogi będzie doskonałą inwestycją na lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 55% Polipropylen Heat Set Frise / 45% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN ROSSINI SANDUR to klasyczny, prostokątny produkt utrzymany w odcieniach beżu. Unikalny, przypominający piasek wzór modelu sprawia, że pasuje on doskonale do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy też industrialnym. Egipski dywan ROSSINI SANDUR został wykonany z 55% polipropylenu Heat Set, dzięki któremu może być stosowany nawet w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Niskie runo (12 mm) modelu pozwala na łatwe odkurzanie i wywabianie plam. Sprawdzi się idealnie zarówno w salonie, jak i w sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie. Dywan ROSSINI SANDUR stanie się piękną ozdobą niemalże każdego wnętrza. To uniwersalne i praktyczne pokrycie podłogi będzie doskonałą inwestycją na lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 55% Polipropylen Heat Set Frise / 45% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
rossini sandur
Nr kat. 100087742
Pamiętaj o





