przyłącze kątowe deante cascada nero nac_n54k
Nr kat. 100431931
opis produktu
Przyłącze kątowe z kolekcji Cascada jest niezwykle estetyczne i funkcjonalne. Model ten to niezwykle nowoczesny wariant tradycyjnych opcji. Choć dość minimalistyczny w formie, z powodzeniem doda wyrazistości w każdym łazienkowym wnętrzu. Pasuje zarówno do pomieszczeń utrzymanych w klimacie nowoczesnym, jak i w tych bardziej tradycyjnych. Uwagę przyciąga również wysoka jakość wykonania oraz eleganckie, czarne wykończenie nero. Do produkcji użyto wysokogatunkowego mosiądzu, który sprawia, że powierzchnia nie podlega korozji ani szybkiemu zużyciu. Stosując dodatkowo specjalistyczne preparaty, zapewnisz doskonały wygląd na dłużej. Przyłącze pasuje do wszystkich węży z końcówką 1/2''.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Wymiar opakowania [cm]: | 11 X 7 X 10 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N54K |
| Waga brutto: | 0.301 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Przyłącze kątowe z kolekcji Cascada jest niezwykle estetyczne i funkcjonalne. Model ten to niezwykle nowoczesny wariant tradycyjnych opcji. Choć dość minimalistyczny w formie, z powodzeniem doda wyrazistości w każdym łazienkowym wnętrzu. Pasuje zarówno do pomieszczeń utrzymanych w klimacie nowoczesnym, jak i w tych bardziej tradycyjnych. Uwagę przyciąga również wysoka jakość wykonania oraz eleganckie, czarne wykończenie nero. Do produkcji użyto wysokogatunkowego mosiądzu, który sprawia, że powierzchnia nie podlega korozji ani szybkiemu zużyciu. Stosując dodatkowo specjalistyczne preparaty, zapewnisz doskonały wygląd na dłużej. Przyłącze pasuje do wszystkich węży z końcówką 1/2''.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Wymiar opakowania [cm]: | 11 X 7 X 10 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N54K |
| Waga brutto: | 0.301 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
przyłącze kątowe deante cascada nero nac_n54k
Nr kat. 100431931
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





