wykładzina dywanowa prominent czarny 4m
Nr kat. 100096715
opis produktu
Prominent czarny 4m to wykładzina dywanowa, którą wyróżnia uniwersalna i ponadczasowa estetyka, a także szczególna trwałość. Powyższy model w czarnym kolorze charakteryzuje się sprężystym, przyjemnym w dotyku, gęsto tkanym runem. Antystatyczne włókno poliamidowe nie przyciąga kurzu, a także nie sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i moli. Właściwości termoizolacyjne wykładziny dywanowej sprawdzą się na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt z kolekcji Prominent nie ulega udeptywaniu, odkształceniom ani ścieraniu, zachowując doskonałą jakość przy dużym natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa obiektowa dedykowana jest przestrzeniom publicznym – między innymi hotelom, biurom oraz instytucjom publicznym.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czarne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Prominent czarny 4m to wykładzina dywanowa, którą wyróżnia uniwersalna i ponadczasowa estetyka, a także szczególna trwałość. Powyższy model w czarnym kolorze charakteryzuje się sprężystym, przyjemnym w dotyku, gęsto tkanym runem. Antystatyczne włókno poliamidowe nie przyciąga kurzu, a także nie sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i moli. Właściwości termoizolacyjne wykładziny dywanowej sprawdzą się na systemie ogrzewania podłogowego. Produkt z kolekcji Prominent nie ulega udeptywaniu, odkształceniom ani ścieraniu, zachowując doskonałą jakość przy dużym natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa obiektowa dedykowana jest przestrzeniom publicznym – między innymi hotelom, biurom oraz instytucjom publicznym.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czarne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa prominent czarny 4m
Nr kat. 100096715
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



