wykładzina dywanowa prominent karmelowy 4m
Nr kat. 100096727
opis produktu
Wykładzina dywanowa Prominent karmelowy 4m to model utrzymany w praktycznym, naturalnym i ponadczasowym odcieniu beżu. Prezentowana wykładzina dywanowa powstała z włókien poliamidowych, które są bezkonkurencyjne pod względem trwałości mechanicznej. Runo odporne na odkształcenia, ścieranie i udeptywanie zachowuje doskonały wygląd przez długi okres intensywnej eksploatacji. Dzięki temu wykładzina dywanowa o klasie obiektowej sprawdzi się także w biurach, hotelach oraz miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Sprężyste i przyjemne w dotyku runo wyróżnia się gęstym tkaniem oraz rozplecioną górną warstwą, która tworzy gładką i jednolitą powierzchnią. Produkt nie przyciąga kurzu, a tym samym nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Prominent karmelowy 4m to model utrzymany w praktycznym, naturalnym i ponadczasowym odcieniu beżu. Prezentowana wykładzina dywanowa powstała z włókien poliamidowych, które są bezkonkurencyjne pod względem trwałości mechanicznej. Runo odporne na odkształcenia, ścieranie i udeptywanie zachowuje doskonały wygląd przez długi okres intensywnej eksploatacji. Dzięki temu wykładzina dywanowa o klasie obiektowej sprawdzi się także w biurach, hotelach oraz miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Sprężyste i przyjemne w dotyku runo wyróżnia się gęstym tkaniem oraz rozplecioną górną warstwą, która tworzy gładką i jednolitą powierzchnią. Produkt nie przyciąga kurzu, a tym samym nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1150 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa prominent karmelowy 4m
Nr kat. 100096727
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



