plafon chiara 3945 832rc gr 3 led szary
Nr kat. 100457775
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 45.50 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 13 cm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1760 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 32 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CHIARA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 45.50 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 13 cm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1760 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 32 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CHIARA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon chiara 3945 832rc gr 3 led szary
Nr kat. 100457775
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



