panele podłogowe wodoodporne weninger dąb grenada 2.0 expert pro 535 ac6 10 mm 4v
Nr kat. 100574051


opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Grenada 2.0 Expert Pro 535 Ac6 10 Mm 4v doskonale podkreślają design eleganckich wnętrz inspirowanych naturą. Ich synchroniczna struktura idealnie odwzorowuje usłojenie prawdziwego drewna, a widoczne sęki nadają podłodze autentycznego charakteru. Wąski format deski optycznie powiększa pomieszczenia, a 4-stronna V-fuga dodaje panelom głębi i estetyki. Klasa ścieralności AC6 oraz obiektowa klasa użytkowa przewidziana do bardzo dużego natężenia ruchu, gwarantują wyjątkową trwałość podłogi. Zwiększona odporność na wodę, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczne jej użytkowanie. Prezentowany produkt może byś stosowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Expert Pro 2.0 |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.17 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Grenada 2.0 Expert Pro 535 Ac6 10 Mm 4v doskonale podkreślają design eleganckich wnętrz inspirowanych naturą. Ich synchroniczna struktura idealnie odwzorowuje usłojenie prawdziwego drewna, a widoczne sęki nadają podłodze autentycznego charakteru. Wąski format deski optycznie powiększa pomieszczenia, a 4-stronna V-fuga dodaje panelom głębi i estetyki. Klasa ścieralności AC6 oraz obiektowa klasa użytkowa przewidziana do bardzo dużego natężenia ruchu, gwarantują wyjątkową trwałość podłogi. Zwiększona odporność na wodę, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczne jej użytkowanie. Prezentowany produkt może byś stosowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Expert Pro 2.0 |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.17 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb grenada 2.0 expert pro 535 ac6 10 mm 4v
Nr kat. 100574051
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,548m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,548m21 paczka
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Grenada 2.0 Expert Pro 535 Ac6 10 Mm 4v doskonale podkreślają design eleganckich wnętrz inspirowanych naturą. Ich synchroniczna struktura idealnie odwzorowuje usłojenie prawdziwego drewna, a widoczne sęki nadają podłodze autentycznego charakteru. Wąski format deski optycznie powiększa pomieszczenia, a 4-stronna V-fuga dodaje panelom głębi i estetyki. Klasa ścieralności AC6 oraz obiektowa klasa użytkowa przewidziana do bardzo dużego natężenia ruchu, gwarantują wyjątkową trwałość podłogi. Zwiększona odporność na wodę, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczne jej użytkowanie. Prezentowany produkt może byś stosowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Expert Pro 2.0 |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.17 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Wąskie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


