panele podłogowe wodoodporne weninger dąb cortina de lux 562 ac6 12 mm 4v jodełka
Nr kat. 100573948
opis produktu
Praktyczne i eleganckie Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Cortina De Lux 562 Ac6 12 Mm 4v Jodełka stanowią znakomity wybór do współczesnych wnętrz. Struktura drewna nadaje im autentyczny wygląd, a jasny odcień z subtelnym kontrastem słojów i sęków dodaje przytulności i charakteru. 4-stronna V-fuga wyraźnie akcentuje krawędzie paneli, ułożone w klasyczną jodełkę podkreślają wyjątkowy styl podłogi. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC6 oraz klasa użytkowa obiektowa przy bardzo dużym natężeniu ruchu, zapewniają trwałość produktu na intensywną eksploatację. Zwiększona odporność na wilgoć, cechy antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Model paneli może być stosowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Praktyczne i eleganckie Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Cortina De Lux 562 Ac6 12 Mm 4v Jodełka stanowią znakomity wybór do współczesnych wnętrz. Struktura drewna nadaje im autentyczny wygląd, a jasny odcień z subtelnym kontrastem słojów i sęków dodaje przytulności i charakteru. 4-stronna V-fuga wyraźnie akcentuje krawędzie paneli, ułożone w klasyczną jodełkę podkreślają wyjątkowy styl podłogi. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC6 oraz klasa użytkowa obiektowa przy bardzo dużym natężeniu ruchu, zapewniają trwałość produktu na intensywną eksploatację. Zwiększona odporność na wilgoć, cechy antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Model paneli może być stosowany na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb cortina de lux 562 ac6 12 mm 4v jodełka
Nr kat. 100573948
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o



