panele podłogowe wodoodporne weninger dąb aruba prestigo b612 ac6 10 mm 4v jodełka
Nr kat. 100574028
opis produktu
Jasne Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Aruba Prestigo B612 Ac6 10 Mm 4v Jodełka doskonale komponują się ze stylowymi aranżacjami, gdzie ważny jest detal. Ich subtelny odcień z wyraźniejszym usłojeniem i sękami, oraz struktura drewna podkreślają naturalny charakter podłogi. Układ jodełki wraz z 4-stronną V-fugą tworzą elegancki efekt, który pięknie eksponuje przestrzeń. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC6 oraz obiektowa klasa użytkowa, zapewniają odpowiednią wytrzymałość podłogi. Właściwości wodoodporne i antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Model paneli nadaje się do stosowania na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Prestigo Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jasne Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Aruba Prestigo B612 Ac6 10 Mm 4v Jodełka doskonale komponują się ze stylowymi aranżacjami, gdzie ważny jest detal. Ich subtelny odcień z wyraźniejszym usłojeniem i sękami, oraz struktura drewna podkreślają naturalny charakter podłogi. Układ jodełki wraz z 4-stronną V-fugą tworzą elegancki efekt, który pięknie eksponuje przestrzeń. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC6 oraz obiektowa klasa użytkowa, zapewniają odpowiednią wytrzymałość podłogi. Właściwości wodoodporne i antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 gwarantują komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Model paneli nadaje się do stosowania na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Prestigo Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb aruba prestigo b612 ac6 10 mm 4v jodełka
Nr kat. 100574028
Pamiętaj o




