panele podłogowe wodoodporne faus dąb cabrera eco s184206 ac5 8mm
Nr kat. 100355142
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Cabrera charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co sprawia że doskonale sprawdzą się w kuchniach i łazienkach. Grubość 8 mm oraz szeroki format 21x135 cm zapewniają stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przez długie lata użytkowania. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter każdego wnętrza. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni, ułatwiając codzienną pielęgnację. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji ECO.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | ECO |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Dąb Cabrera charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co sprawia że doskonale sprawdzą się w kuchniach i łazienkach. Grubość 8 mm oraz szeroki format 21x135 cm zapewniają stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przez długie lata użytkowania. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter każdego wnętrza. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni, ułatwiając codzienną pielęgnację. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji ECO.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | ECO |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.21 x 1.35 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus dąb cabrera eco s184206 ac5 8mm
Nr kat. 100355142
Pamiętaj o





