panele podłogowe wodoodporne faus cendre concrete industry tiles s180147 ac6 8mm
Nr kat. 100355153
opis produktu
Panele podłogowe Faus Cendre Concrete Industry Tiles doskonale imitują betonową płytkę w szarym odcieniu. Format 60x118 cm zapewnia nowoczesny wygląd inspirowany industrialną architekturą. Najwyższa klasa ścieralności AC6 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w łazience czy kuchni. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Struktura kamienia nadaje wnętrzom prestiżowy i elegancki charakter. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej podłogi o bezkompromisowej jakości
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Industry Tiles |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Faus Cendre Concrete Industry Tiles doskonale imitują betonową płytkę w szarym odcieniu. Format 60x118 cm zapewnia nowoczesny wygląd inspirowany industrialną architekturą. Najwyższa klasa ścieralności AC6 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w łazience czy kuchni. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Struktura kamienia nadaje wnętrzom prestiżowy i elegancki charakter. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej podłogi o bezkompromisowej jakości
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Industry Tiles |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Kamień / Płytka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus cendre concrete industry tiles s180147 ac6 8mm
Nr kat. 100355153
Pamiętaj o





