panele podłogowe wodoodporne faus blue title retro s179721 ac6 8mm
Nr kat. 100348355
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Blue Title Retro S179721 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format 0,39x1,18m w grubości 8mm tworzy szerokie panele imitujące dekoracyjne płytki z subtelnymi niebieskimi wzorami. Najwyższa klasa ścieralności AC6 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Gładka struktura powierzchni ułatwia codzienną pielęgnację i sprzątanie. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Retro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Retro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.39 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Gładka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Faus Blue Title Retro S179721 charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Format 0,39x1,18m w grubości 8mm tworzy szerokie panele imitujące dekoracyjne płytki z subtelnymi niebieskimi wzorami. Najwyższa klasa ścieralności AC6 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Gładka struktura powierzchni ułatwia codzienną pielęgnację i sprzątanie. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Retro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Retro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.39 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Gładka |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne faus blue title retro s179721 ac6 8mm
Nr kat. 100348355
Pamiętaj o





