panele podłogowe jodełka faus narbona herringbone s180208 masterpiece s180079 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100216595
opis produktu
Panele podłogowe Faus Narbona Herringbone z kolekcji Masterpiece to rozwiązanie dla najbardziej wymagających inwestycji komercyjnych. Klasa ścieralności AC6 zapewnia wyjątkową odporność nawet przy ekstremalnym natężeniu ruchu w restauracjach, hotelach czy galeriach handlowych. Format 29x117 cm układany w jodełkę wprowadza ponadczasową elegancję i architektoniczny prestiż do każdego wnętrza. Czterostronnie fazowane krawędzie optycznie wyodrębniają każdy panel, tworząc efekt prawdziwego parkietu. Struktura drewna wyczuwalna w dotyku wiernie odwzorowuje naturalne słoje. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki eliminacji ładunków elektrycznych. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta paneli. 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Masterpiece |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.29 x 1.17 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Faus Narbona Herringbone z kolekcji Masterpiece to rozwiązanie dla najbardziej wymagających inwestycji komercyjnych. Klasa ścieralności AC6 zapewnia wyjątkową odporność nawet przy ekstremalnym natężeniu ruchu w restauracjach, hotelach czy galeriach handlowych. Format 29x117 cm układany w jodełkę wprowadza ponadczasową elegancję i architektoniczny prestiż do każdego wnętrza. Czterostronnie fazowane krawędzie optycznie wyodrębniają każdy panel, tworząc efekt prawdziwego parkietu. Struktura drewna wyczuwalna w dotyku wiernie odwzorowuje naturalne słoje. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu dzięki eliminacji ładunków elektrycznych. Współpracuje z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta paneli. 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Masterpiece |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.29 x 1.17 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe jodełka faus narbona herringbone s180208 masterpiece s180079 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100216595
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





