panele podłogowe faus dąb boheme syncro s172432 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138486
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Dąb Boheme Syncro charakteryzują się niezwykłym wzorem postarzanego drewna z widocznymi śladami użytkowania. Format szerokiej deski 29x118 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Klasa ścieralności AC5 zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, wyraźnie zaznaczając każdy panel. Struktura synchroniczna perfekcyjnie odwzorowuje naturalne słoje drewna, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość produktu z kolekcji Syncro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Syncro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.29 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Dąb Boheme Syncro charakteryzują się niezwykłym wzorem postarzanego drewna z widocznymi śladami użytkowania. Format szerokiej deski 29x118 cm podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Klasa ścieralności AC5 zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, wyraźnie zaznaczając każdy panel. Struktura synchroniczna perfekcyjnie odwzorowuje naturalne słoje drewna, gdzie tłoczenia idealnie pokrywają się ze wzorem. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza wyjątkową trwałość produktu z kolekcji Syncro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Syncro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.29 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe faus dąb boheme syncro s172432 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100138486
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o





