palermo witryna wisząca niska upow80 san remo
Nr kat. 100224292
opis produktu
WITRYNA WISZĄCA NISKA PALERMO UPOW80 SAN REMO to znakomite miejsce dla Twojej zastawy stołowej. Posiada drzwiczki z metalowym uchwytem i cichym domykiem. Ich front w kolorze naturalnego drewna wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej. To materiał wyróżniający się jednolitą strukturą. Jest wolny od wad i defektów. Biały korpus szafki zrobiony jest z płyty laminowanej, której powierzchnia nie przyciąga kurzu. Wykazuje odporność na ścieranie i zadrapania. WITRYNA WISZĄCA NISKA PALERMO UPOW80 SAN REMO przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Jej wymiary wynoszą – szerokość 80 cm, wysokość 35,6 cm i głębokość 32 cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Palermo san remo |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 35.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | San remo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WITRYNA WISZĄCA NISKA PALERMO UPOW80 SAN REMO to znakomite miejsce dla Twojej zastawy stołowej. Posiada drzwiczki z metalowym uchwytem i cichym domykiem. Ich front w kolorze naturalnego drewna wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej. To materiał wyróżniający się jednolitą strukturą. Jest wolny od wad i defektów. Biały korpus szafki zrobiony jest z płyty laminowanej, której powierzchnia nie przyciąga kurzu. Wykazuje odporność na ścieranie i zadrapania. WITRYNA WISZĄCA NISKA PALERMO UPOW80 SAN REMO przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Jej wymiary wynoszą – szerokość 80 cm, wysokość 35,6 cm i głębokość 32 cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Palermo san remo |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 35.6 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | San remo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
palermo witryna wisząca niska upow80 san remo
Nr kat. 100224292
Idealne AGD do tej kuchni





