nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka złoty s1021-021
Nr kat. 100562671
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka złoty s1021-021 to propozycja, która zapewni meblom łazienkowym Millos efektowne wykończenie. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej utrzymane są w złotym odcieniu, stanowiąc ekskluzywny akcent. Dedykowane miłośnikom elegancji oraz stylu glamour, zapewnią meblom łazienkowym Millos wyraźne rozświetlenie oraz podkreślą charakter wnętrza. Produkt wykonany został z niezawodnego metalu o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania. Wysokość nogi do szafki łazienkowej wynosi 21 cm. Powyższa oferta dotyczy jednej sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S1021-021 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka złoty s1021-021 to propozycja, która zapewni meblom łazienkowym Millos efektowne wykończenie. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej utrzymane są w złotym odcieniu, stanowiąc ekskluzywny akcent. Dedykowane miłośnikom elegancji oraz stylu glamour, zapewnią meblom łazienkowym Millos wyraźne rozświetlenie oraz podkreślą charakter wnętrza. Produkt wykonany został z niezawodnego metalu o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania. Wysokość nogi do szafki łazienkowej wynosi 21 cm. Powyższa oferta dotyczy jednej sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S1021-021 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka złoty s1021-021
Nr kat. 100562671
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



