nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka srebrny s599-0185
Nr kat. 100562669
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka srebrny s599-0185 to nóżki do mebli łazienkowych z kolekcji Millos, które dostępne są w szerokiej ofercie sklepu Komfort. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej przybierają srebrny odcień, który nadaje meblom nowoczesny efekt wizualny. Minimalistyczna forma powyższego modelu doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek. Nogi do szafki łazienkowej powstały z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne – w tym uderzenia oraz zarysowania. Łatwe w montażu oraz w pielęgnacji, zachowują nieskazitelny wygląd. Wysokość produktu sięga 21 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S599-0185 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka srebrny s599-0185 to nóżki do mebli łazienkowych z kolekcji Millos, które dostępne są w szerokiej ofercie sklepu Komfort. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej przybierają srebrny odcień, który nadaje meblom nowoczesny efekt wizualny. Minimalistyczna forma powyższego modelu doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek. Nogi do szafki łazienkowej powstały z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne – w tym uderzenia oraz zarysowania. Łatwe w montażu oraz w pielęgnacji, zachowują nieskazitelny wygląd. Wysokość produktu sięga 21 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S599-0185 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka srebrny s599-0185
Nr kat. 100562669
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




