nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka czarny s1021-022
Nr kat. 100562670
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka czarny s1021-022 to łatwe w montażu rozwiązanie, które stanowi trwałą podstawę mebli łazienkowych Millos. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej utrzymane są w uniwersalnym, ponadczasowym i eleganckim odcieniu czarni. Ich cylindryczny kształt doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, jak również klasycznych. Wysokość nogi wykonanej z metalu sięga 21 cm. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. W sklepie Komfort znajdziesz także czarne uchwyty do mebli łazienkowych Millos marki Cersanit, które stworzą z prezentowanymi nogami spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S1021-022 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Cersanit Millos 1 sztuka czarny s1021-022 to łatwe w montażu rozwiązanie, które stanowi trwałą podstawę mebli łazienkowych Millos. Prezentowane nogi do szafki łazienkowej utrzymane są w uniwersalnym, ponadczasowym i eleganckim odcieniu czarni. Ich cylindryczny kształt doskonale odnajdzie się w aranżacjach minimalistycznych, jak również klasycznych. Wysokość nogi wykonanej z metalu sięga 21 cm. Produkt dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. W sklepie Komfort znajdziesz także czarne uchwyty do mebli łazienkowych Millos marki Cersanit, które stworzą z prezentowanymi nogami spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S1021-022 |
| Waga brutto: | 1.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej cersanit millos 1 sztuka czarny s1021-022
Nr kat. 100562670
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




