natura grey
Nr kat. 100200726
opis produktu
Twoje wnętrze potrzebuje metamorfozy? Postaw na proste rozwiązanie i wybierz nowoczesny dywan NATURA GREY w stylu loft. Będzie świetnym uzupełnieniem Twojego salonu lub sypialni wprowadzając do nich ciepłą i przytulną atmosferę. Dzięki niemu dokonasz szybkiej metamorfozy. Ten szary prostokąt ma wymiary 200 x 290 cm i wyprodukowany jest ręcznie z wełny z domieszką wiskozy. Szary dywan NATURA GREY wykazuje właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności powietrza. Jego runo jest sprężyste i miękkie w dotyku oraz odporne na odkształcenia i ścieranie. Łatwo utrzymasz je w czystości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 85% Wełna / 15% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 17 mm |
| Waga całkowita: | 4300 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Twoje wnętrze potrzebuje metamorfozy? Postaw na proste rozwiązanie i wybierz nowoczesny dywan NATURA GREY w stylu loft. Będzie świetnym uzupełnieniem Twojego salonu lub sypialni wprowadzając do nich ciepłą i przytulną atmosferę. Dzięki niemu dokonasz szybkiej metamorfozy. Ten szary prostokąt ma wymiary 200 x 290 cm i wyprodukowany jest ręcznie z wełny z domieszką wiskozy. Szary dywan NATURA GREY wykazuje właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności powietrza. Jego runo jest sprężyste i miękkie w dotyku oraz odporne na odkształcenia i ścieranie. Łatwo utrzymasz je w czystości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 85% Wełna / 15% Wiskoza |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 17 mm |
| Waga całkowita: | 4300 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
natura grey
Nr kat. 100200726
Pamiętaj o


















