mozaika 30x30 glass brązowa midas
Nr kat. 100228132

opis produktu
MOZAIKA 30X30 GLASS BRĄZOWA MIDAS to brązowa mozaika z ciekawą strukturą, której ciepły odcień i połyskująca powierzchnia wniosą do wnętrza przytulny i elegancki klimat. Przeznaczona do kuchni oraz łazienki jest szybka i łatwa w montażu. Ponadto model mozaiki o wymiarach 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 8 mm grubości doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich, eklektycznych i nowoczesnych. Produkt odporny na zarysowania, przebarwienia oraz pęknięcia zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Płytki Midas dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Midas Małgorzata Wesołowska |
| Kolekcja: | Exclusive Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
MOZAIKA 30X30 GLASS BRĄZOWA MIDAS to brązowa mozaika z ciekawą strukturą, której ciepły odcień i połyskująca powierzchnia wniosą do wnętrza przytulny i elegancki klimat. Przeznaczona do kuchni oraz łazienki jest szybka i łatwa w montażu. Ponadto model mozaiki o wymiarach 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 8 mm grubości doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich, eklektycznych i nowoczesnych. Produkt odporny na zarysowania, przebarwienia oraz pęknięcia zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Płytki Midas dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Midas Małgorzata Wesołowska |
| Kolekcja: | Exclusive Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 30x30 glass brązowa midas
Nr kat. 100228132
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
MOZAIKA 30X30 GLASS BRĄZOWA MIDAS to brązowa mozaika z ciekawą strukturą, której ciepły odcień i połyskująca powierzchnia wniosą do wnętrza przytulny i elegancki klimat. Przeznaczona do kuchni oraz łazienki jest szybka i łatwa w montażu. Ponadto model mozaiki o wymiarach 30 cm szerokości, 30 cm długości oraz 8 mm grubości doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, eleganckich, eklektycznych i nowoczesnych. Produkt odporny na zarysowania, przebarwienia oraz pęknięcia zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Płytki Midas dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Midas Małgorzata Wesołowska |
| Kolekcja: | Exclusive Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | ND. |
| Materiał: | Szklana |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pozostałe z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


