mozaika 29x29 marble charm biała opoczno
Nr kat. 100156794
opis produktu
Mozaika marble charm 29x29,7 wyprodukowana w fabrykach firmy Opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Uniwersalna do wykonywania okładzin ściennych. Płytka niejednolita - składa się z poszczególnych elementów.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące kamień |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Marble Charm |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Mozaika marble charm 29x29,7 wyprodukowana w fabrykach firmy Opoczno. Sprzedawana płytka jest w pierwszym gatunku. Uniwersalna do wykonywania okładzin ściennych. Płytka niejednolita - składa się z poszczególnych elementów.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące kamień |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Marble Charm |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Mozaika |
| Długość: | 29 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 29x29 marble charm biała opoczno
Nr kat. 100156794
Przeglądaj inne z kolekcji




