mozaika 29x29 light marble beżowa opoczno
Nr kat. 100179789
opis produktu
MOZAIKA 29X29 SODALIT SQUARE BEŻOWY OPOCZNO to produkt uniwersalny, ponadczasowy i utrzymany w ciepłej, ziemistej barwie beżu, który doskonale imituje wzór kamienia. Płytka ścienna z kolekcji Light Marble prezentuje liczne rzędy kwadratowych płytek o niejednorodnej strukturze, które tworzą wrażenie montowanych pojedynczo. Ten unikatowy efekt mozaiki pozwala wnieść do łazienki bądź kuchni oryginalny styl, a także podreślić indywidualną estetykę właścicieli. Połyskująca powierzchnia płytki subtelnie odbija światło, dzięki czemu tworzy efekt przestrzeni. Mozaika stanowi o lekkości i harmonii, a jej montaż odbywa się sprawnie dzięki kwadratowym płytkom w rozmiarze 29 cm szerokości, 29 cm długości oraz 0,9 cm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Light Marble |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MOZAIKA 29X29 SODALIT SQUARE BEŻOWY OPOCZNO to produkt uniwersalny, ponadczasowy i utrzymany w ciepłej, ziemistej barwie beżu, który doskonale imituje wzór kamienia. Płytka ścienna z kolekcji Light Marble prezentuje liczne rzędy kwadratowych płytek o niejednorodnej strukturze, które tworzą wrażenie montowanych pojedynczo. Ten unikatowy efekt mozaiki pozwala wnieść do łazienki bądź kuchni oryginalny styl, a także podreślić indywidualną estetykę właścicieli. Połyskująca powierzchnia płytki subtelnie odbija światło, dzięki czemu tworzy efekt przestrzeni. Mozaika stanowi o lekkości i harmonii, a jej montaż odbywa się sprawnie dzięki kwadratowym płytkom w rozmiarze 29 cm szerokości, 29 cm długości oraz 0,9 cm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Light Marble |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 29 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 29x29 light marble beżowa opoczno
Nr kat. 100179789



