słupek matera do zabudowy lodówki 60x197 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100407760
opis produktu
Słupek Matera Do Zabudowy Lodówki 60X197 Cm Mdf Folia Biały Mat to elegancki produkt, który ukryje twoją lodówkę, dopasowując ją do reszty mebli z kolekcji Matera. Biały kolor doda wnętrzu stylowego i minimalistycznego charakteru, a ponadto współgra z każdą kolorystyką kuchni. Kolekcja Matera stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, prowansalskim, eklektycznym, boho, scandi boho czy modern classic. Produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów: płyty laminowanej oraz foliowanego MDF (płyty pilśniowej). Kolekcja Matera o białym kolorze i matowym wykończeniu objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na wilgoć i parę, dlatego przetrwa w twojej kuchni wiele lat ciągłego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek Matera Do Zabudowy Lodówki 60X197 Cm Mdf Folia Biały Mat to elegancki produkt, który ukryje twoją lodówkę, dopasowując ją do reszty mebli z kolekcji Matera. Biały kolor doda wnętrzu stylowego i minimalistycznego charakteru, a ponadto współgra z każdą kolorystyką kuchni. Kolekcja Matera stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, prowansalskim, eklektycznym, boho, scandi boho czy modern classic. Produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów: płyty laminowanej oraz foliowanego MDF (płyty pilśniowej). Kolekcja Matera o białym kolorze i matowym wykończeniu objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na wilgoć i parę, dlatego przetrwa w twojej kuchni wiele lat ciągłego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek matera do zabudowy lodówki 60x197 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100407760
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





