słupek wysoki matera do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat modern podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407786
opis produktu
Słupek Wysoki Matera Do Zabudowy Piekarnika 2 Szuflady Mdf Folia Biały Mat Modernbox Podnośnik HK-XS to funkcjonalny i stylowy produkt, który pasuje do każdego wnętrza kuchennego. Posiada miejsce na piekarnik, który dzięki temu nie będzie wyróżniał się w kuchni i dopasuje się do mebli Matera. Słupek posiada dwie szuflady oraz dwie szafki. Szafki posiadają podnośnik HK-XS ułatwiający płynne otwieranie i zamykanie drzwiczek, bez konieczności podtrzymywania ich. Kolekcja Matera stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, prowansalskim, eklektycznym, boho, scandi boho czy modern classic. Produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów: płyty laminowanej oraz foliowanego MDF (płyty pilśniowej). Posiada mechanizm cichego domyku, który w ostatniej fazie zamykania hamuje pęd szuflady czy drzwiczek i delikatnie dociąga je do pełnego zamknięcia, nie robiąc przy tym żadnego hałasu. Kolekcja Matera o białym kolorze i matowym wykończeniu objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na wilgoć i parę, dlatego przetrwa w twojej kuchni wiele lat ciągłego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek Wysoki Matera Do Zabudowy Piekarnika 2 Szuflady Mdf Folia Biały Mat Modernbox Podnośnik HK-XS to funkcjonalny i stylowy produkt, który pasuje do każdego wnętrza kuchennego. Posiada miejsce na piekarnik, który dzięki temu nie będzie wyróżniał się w kuchni i dopasuje się do mebli Matera. Słupek posiada dwie szuflady oraz dwie szafki. Szafki posiadają podnośnik HK-XS ułatwiający płynne otwieranie i zamykanie drzwiczek, bez konieczności podtrzymywania ich. Kolekcja Matera stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, prowansalskim, eklektycznym, boho, scandi boho czy modern classic. Produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów: płyty laminowanej oraz foliowanego MDF (płyty pilśniowej). Posiada mechanizm cichego domyku, który w ostatniej fazie zamykania hamuje pęd szuflady czy drzwiczek i delikatnie dociąga je do pełnego zamknięcia, nie robiąc przy tym żadnego hałasu. Kolekcja Matera o białym kolorze i matowym wykończeniu objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na wilgoć i parę, dlatego przetrwa w twojej kuchni wiele lat ciągłego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki matera do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat modern podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407786
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








